Home > Life Science > Genomics > DNA-Electrophoresis > Power supply nanoPAC-300 Mini for gel electrophoresis tanks > OmniPAC MINi 300V 400mA 60W Cleaver Scientific NANOPAC-300P
OmniPAC MINi 300V 400mA 60W Cleaver Scientific  NANOPAC-300P
Enlarge
PART NO: 4AJ-6272711
Out of Stock (Ships in approx. 3 weeks)
OmniPAC MINi 300 V, 400 mA, 60 W 110/230 V