Scherf Prazision Test Tubes 100x13,00x0,5-0,6mm Soda lime glass, A410013000611
Enlarge
PART NO: 4AJ-4658084
Qty In Stock: 3
Test Tubes 100x13,00x0,5-0,6mm Soda lime glass, without rim, round bottom pack of 250
Test tubes, Soda Lime Glass
Product Specification:
Diam.: 13.0mm
Height: 100mm
Wall thickness: 0.5 - 0.6mm