Scherf Prazision Test Tubes 120x16,00x0,5-0,6mm Soda lime glass, A412016000621
Enlarge
PART NO: 4AJ-4658091
Out of Stock (Ships in approx. 2 weeks)
Test Tubes 120x16,00x0,5-0,6mm Soda lime glass, with rim, round bottom pack of 100
Test tubes, Soda Lime Glass
Product Specification:
Diam.: 16.0mm
Height: 120mm
Wall thickness: 0.5 - 0.6mm