Scherf Precision Test Tubes 75 x 11.50 x 0.7-0.8mm A407511500811
Enlarge
PART NO: 4AJ-6232384
Qty In Stock: 1
Glass Round Base Smooth Edgepack Of 2500
Test tubes, Soda Lime Glass
Product Specification:
Diam.: 11.5mm
Height: 75mm
Wall thickness: 0.7 - 0.8mm