Home > Laboratory > General Laboratory Consumables > Vessels > Test Tubes > Test tubes, Soda Lime Glass > Scherf Prazision Test tubes,soda glass,without rim,16 x 100 mm A410016000711
Scherf Prazision Test tubes,soda glass,without rim,16 x 100 mm A410016000711
Enlarge
PART NO: 4AJ-6267191
Qty In Stock: 66
Test tubes,soda glass,without rim,16 x 100 mm wall 0.6-0.7 mm, pack of 250
Test tubes, Soda Lime Glass
Product Specification:
Diam.: 16.0mm
Height: 100mm
Wall thickness: 0.6 - 0.7mm